top of page

Lietvamzdžiai

UAB „Sonrema“ lietvamzdžius tiekia įmonė „Galeco“. Ši kompanija veikia nuo 1996 metų ir gamina profesionalias bei modernias lietaus nuvedimo sistemas. Pagrindinė siūloma lietaus nuvedimo sistemų spalvų gama: grafitinė, ruda ir juoda.

Kvadratiniai lietvamzdžiai

PVC²  - Elegantiška ir šiuolaikiška naujojo kvadratinio latako forma - optimaliai pritaikyta šiuolaikiškam statybos stiliui, o platus ir gilus latako profilis užtikrina didesnį sistemos našumą. Koekstruzijos proceso metu išgautas sistemos elementų žvilgesys leis ilgus metus džiaugtis tobula išvaizda.

STAL² - tai lietaus vandens nuvedimo sistema, suprojektuota galvojant apie šiuolaikiškus ir estetiškus sprendimus, idealiai įsikomponuojančius į pastato formas. Naujojo kvadratinio latako panaudojimas sistemoje Galeco STAL² leidžia pritvirtinti poatbrailinį maskuojamąjį elementą, kuris spragtukiniu būdu užfiksuojamas universalių laikiklių apatiniuose užraktuose. Kvadratinė latako ir lietvamzdžio forma ir naudojamas maskuojamasis elementas leidžia išgauti šiuolaikišką pastato siluetą.

stal2.webp

Apvalūs lietvamzdžiai

PVC -  Šių sistemų elementai atsparūs temperatūros pokyčiams, mechaniniam tempimui ir lenkimui, gerai išlaiko spalvą. Spec. formos latako laikikliai užtikrina montažo tvirtumą esant nepalankioms oro sąlygoms bei itin lengvą montavimą. Patentuota latako forma apsaugo nuo tekėjimo per kraštus intensyvaus lietaus metu.

 

STAL - Aukštos kokybės suomiškas plienas, dengtas keturiais apsauginiais sluoksniais, saugančiais sistemos elementus nuo žalingo atmosferos poveikio. Latakai ir lietvamzdžiai padengti specialia organine apsaugine plėvele, kuri juos transportavimo metu apsaugo nuo subraižymo. 

hero_image_4.jpg

Paslėpta lietvamzdžių sistema

Galeco HIDDEN GUTTER – tai inovatyvi lietaus nuvedimo sistema, skirta montuoti į pastatų, neturinčių tradicinės atsikišusios stogo apdailos, fasado apšiltinimo sluoksnį. Tokio sprendimo dėka sistema idealiai įsilieja į bet kurio objekto linijas ir suteikia jam šiuolaikišką bei estetišką vaizdą. Sistemos sprendimas lataką ir lietvamzdį estetiškai paslepia pačiame pastato masyve bei leidžia netgi novatoriškiausius namų projektus įgyvendinti nenaudojant tradicinio lietvamzdžių montavimo fasado išorėje. Stačiakampė vamzdžio forma optimaliai pritaikyta integravimui į fasadą ir papildomai užtikrina dar didesnį efektyvumą.

render-elementy-dach-plaski-dom-z-basene

Plokščiojo stogo lietvamzdžiai

Galimybė sujungti plokščiuosius stogus su madingiausiomis kvadratinių lietvamzdžių formomis, kurią suteikia sistemos Galeco STAL2 ir Galeco HIDDEN GUTTER.

 

Mes vieninteliai siūlome paruoštus rinkinius, sudarytus iš stoginės įlajos, lietvamzdžio bei pralaidos per palėpę. Naudojant GALECO sistemą galima lengvai sujungti plokščiojo stogo vandens nuvedimą su kvadratiniais lietvamzdžiais Galeco STAL2 bei Galeco HIDDEN GUTTER, suformuojant vientisą visumą su pastato išore. Rinkiniai su 3 elementų komplektu užtikrina patogų pasirinkimą ir įsigijimą, negaištant laiko atskirų elementų paieškoms skirtingose vietose. Dėl integruotų prispaudimo apvadų sistemos elementus galima tvirtinti prie įvairių tipų stogo dangos.

bottom of page