top of page

Stogai ir Fasadai

UAB „Sonrema“ stogų ir fasadų tiekėjas „Blachotrapez“ - daugiau nei 40 metų patirtį turinti įmonė, kuri bendradarbiauja tik su geriausiais tiekėjais bei yra pagrindinė aukščiausios kokybės gamintojų „Thyssenkrupp Steel Europe“ ir „TATA Steel“ dangų platintoja.

Skardinės čerpės

Skardinės čerpės, tai universali stogo danga, lengvai pritaikoma įvairios rūšies architektūrai. Jas dažnai renkasi ne tik dengiant naujus pastatus, bet ir atnaujinant senąją stogo dangą.

Skardinių čerpių privalumas yra jų nepaprastas lengvumas. 1 m² lakštas sveria maždaug 4 kg, t. y. beveik 10 kartų mažiau nei tradicinės keraminės čerpės. Lengva danga pernelyg neapkrauna ir nepažeidžia viso pastato konstrukcijos. Visiškai automatizuotas gamybos procesas leidžia skardą pjaustyti į pageidaujamo ilgio atkarpas, todėl galime įgyvendinti ir nestandartinius užsakymus.

Siūlome keliolikos spalvų čerpes iš „ThyssenKrupp“ su poliesterio danga „PLADUR® EcoProtect“, ir iš „TATA Steel“ su „Colorcoat HPS200®Ultra“ danga.

Stogo panelės

Stogo plokštės su užlanku – sprendimas pagal tradicinį stogų dengimo „falcu“ būdą. Inovacijos poreikis lėmė, kad įmonė „Blachotrapez“ suprojektavo patobulintą produktą – stogų paneles su užlanku „Retro“. Priklausomai nuo planuojamo efekto galima pabrėžti pastato tradicinį pobūdį arba išryškinti šiuolaikiškumą.

retro.webp
trapecine.webp

Trapecinė skarda

Trapecinė skarda yra universali ir ekonomiška medžiaga stogų bei fasado dengimui. Trapecinė skarda yra praktiška dėl savo plataus skardos storių asortimento ir galimybės pjaustyti pagal reikiamus matmenis. Turtinga spalvų paletė sukuria neribotas pritaikymo galimybes. Svarbus trapecinės skardos privalumas yra jų standumas ir atsparumas, kuriuos užtikrina profilio aukštis.

Mažiems ir vidutiniams objektams rekomenduojame tokių profilių trapecinę skardą: T8, T14 plus, T18, T18 plus, T35, T35 plus. Tuo tarpu T50, T55 yra skirti dideliems objektams, pvz. gamybos cechams.

bottom of page