top of page

Privatumo politika

Kokio tipo informaciją renkate?

Mes gauname, renkame ir saugome bet kokią informaciją, kurią įvedėte mūsų svetainėje arba pateikiame mums kitu būdu. Be to, mes renkame interneto protokolo (IP) adresą, naudojamą jūsų kompiuteriui prijungti prie interneto; Prisijungti; elektroninio pašto adresas; Slaptažodis; kompiuterio ir ryšio informacija bei pirkimo istorija. Galime naudoti programinės įrangos įrankius seanso informacijai matuoti ir rinkti, įskaitant puslapio atsako laiką, apsilankymų tam tikruose puslapiuose trukmę, puslapių sąveikos informaciją ir metodus, naudojamus naršant iš puslapio. Taip pat renkame asmenį identifikuojančią informaciją (įskaitant vardą, el. pašto adresą, slaptažodį, ryšius); mokėjimo informacija (įskaitant kredito kortelės informaciją), komentarai, atsiliepimai, produktų apžvalgos, rekomendacijos ir asmeninis profilis.

Kaip renkate informaciją?

Kai atliekate operaciją mūsų svetainėje, kaip proceso dalį renkame asmeninę informaciją, kurią mums pateikiate, pvz., jūsų vardą, pavardę, adresą ir el. pašto adresą. Jūsų asmeninė informacija bus naudojama tik dėl konkrečių aukščiau nurodytų priežasčių.

Kodėl renkate tokią asmeninę informaciją?

  1. Teikti ir valdyti Paslaugas;

  2. Teikti savo Vartotojams nuolatinę pagalbą klientams ir techninę pagalbą;

  3. Kad galėtume susisiekti su mūsų Lankytojais ir Vartotojais su bendrais arba asmeniniais su paslaugomis susijusiais pranešimais ir reklaminiais pranešimais;

  4. Kurti apibendrintus statistinius duomenis ir kitą apibendrintą ir (arba) numanomą neasmeninę informaciją, kurią mes arba mūsų verslo partneriai galime naudoti teikdami ir tobulindami savo atitinkamas paslaugas;

  5. Kad būtų laikomasi visų galiojančių įstatymų ir taisyklių.
     

Kaip saugote, naudojate, bendrinate ir atskleidžiate savo svetainės lankytojų asmeninę informaciją?

Mūsų įmonė naudoja Wix.com platformą. Wix.com suteikia mums internetinę platformą, kuri leidžia jums parduoti savo produktus ir paslaugas. Jūsų duomenys gali būti saugomi per Wix.com duomenų saugyklą, duomenų bazes ir bendras Wix.com programas. Jie saugo jūsų duomenis saugiuose serveriuose už ugniasienės.

Visi Wix.com siūlomi ir mūsų įmonės naudojami tiesioginių mokėjimų metodai atitinka PCI-DSS nustatytus standartus, kuriuos tvarko PCI saugumo standartų taryba, kuri yra bendrų prekių ženklų, tokių kaip Visa, MasterCard, American Express ir Discover, pastangos. PCI-DSS reikalavimai padeda užtikrinti saugų kredito kortelės informacijos tvarkymą mūsų parduotuvėje ir jos paslaugų teikėjams.

Kaip bendraujate su savo svetainės lankytojais?

Galime susisiekti su jumis, kad praneštume apie jūsų paskyrą, išspręstume su paskyra susijusias triktis, išspręstume ginčą, surinktume mokesčius ar mokėtinas lėšas, pateiktume jūsų nuomones apklausose ar klausimynuose, atsiųstume naujienas apie mūsų įmonę arba, jei reikia kitaip. susisiekti su jumis, kad būtų įgyvendinta mūsų Vartotojo sutartis, taikomi nacionaliniai įstatymai ir bet kokia sutartis, kurią galime turėti su jumis. Šiais tikslais galime susisiekti su jumis el. paštu, telefonu, tekstinėmis žinutėmis ir paštu.

Kaip naudojate slapukus ir kitus stebėjimo įrankius?

Slapukai yra suskirstyti į kategorijas pagal jų pobūdį ir tikslus: veiklos, analitiniai ir tiksliniai (komerciniai) slapukai. 

  • Veiklos slapukai užtikrina tinkamą interneto svetainės veikimą, funkcionalumą, padeda suteikti Jums Sonrema.lt paslaugas. Veiklos slapukai negali būti išjungti, nes be jų svetainė neveiktų tinkamai arba mes negalėtume Jums suteikti Sonrema.lt paslaugų, kurias pasirinkote naudoti. Veiklos slapukai yra techniškai būtini, kad interneto svetainė veiktų tinkamai, taip pat, kad galėtume suteikti Sonrema.lt paslaugas ir funkcijas, kurias pasirenkate naudoti.

  • Analitinių slapukų pagalba renkame statistinę informaciją apie tai, kaip klientai naudojasi Sonrema.lt interneto svetaine, Sonrema.lt paslaugomis.

  • Tikslinius (komercinius) slapukus naudojame siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį, personalizuoti Sonrema.lt turinį ir rinkodaros pasiūlymus, remiantis Jūsų naršymo Sonrema.lt interneto svetainėje istorija.

Kaip jūsų svetainės lankytojai gali atšaukti savo sutikimą?

Jei nenorite, kad daugiau tvarkytume jūsų duomenis, susisiekite su mumis adresu info@sonrema.lt.

Privatumo politikos atnaujinimai

Pasiliekame teisę bet kada keisti šią privatumo politiką, todėl prašome ją dažnai peržiūrėti. Pakeitimai ir patikslinimai įsigalios iš karto po jų paskelbimo svetainėje. Jei atliksime esminių šios politikos pakeitimų, pranešime jums čia, kad ji buvo atnaujinta, kad žinotumėte, kokią informaciją renkame, kaip ją naudojame ir kokiomis aplinkybėmis, jei tokių yra, naudojame ir (arba) atskleidžiame. tai.

Klausimai ir mūsų kontaktinė informacija

Jei norite: pasiekti, taisyti arba ištrinti bet kokią asmeninę informaciją, kurią turime apie jus, kviečiame susisiekti su mumis el. paštu info@sonrema.lt arba mob. telefonu +370 616 00978.
 

bottom of page