top of page

Skardinės čerpės

Susipažinkite su mūsų siūlomu skardinių čerpių asortimentu ir jų specifikacijomis. Prekes pagal Jūsų pageidavimus užsakome tiesiai iš gamintojo.

German Simetric - tai simetriškos, modulinės skardinės čerpės, kurios tinka net ir sudėtingoms stogo konstrukcijoms. Lengvas montavimas, aukšta žaliavos kokybė.

Tysenia vieno modulio plokščios skardinės čerpės iš aukščiausio kokybės plieno. Šios čerpės yra minimalistinės išvaizdos, žemo profilio su subtiliu trigubu profiliavimu. Jose suderintas novatoriškas dizainas ir ergonomiška forma.

Diament Eco Plus pasižymi dideliu realaus dengimo pločiu ir išsiskiria ypatinga forma.

Lengvai montuojamas tradicinis skardinių čerpių modelis. Šis modelis buvo sukurtas taip, kad puikiai priglustų ir būtų kuo mažiau skardos atliekų. 

Talia stogo lakštai yra žinomi dėl savo plonos ir elegantiškos formos. Ši stogo čerpė yra simetriška ir leidžia montuoti iš abiejų pusių. Galimas modulinis pjovimas leidžia tiesti dangą ant plytų ir taip sumažinti atliekas, likusias po stogo dangos montavimo.

Unikalus, trigubos Germania Simetric skardinių čerpių profiliavimas garantuoja didesnį lakšto standumą, o profiliuoti kampai leidžia lakštams puikiai susijungti. Šis modulinių skardinių stogo čerpių modelis pasižymi praktiškumu ir estetiškai panašus į keramines čerpes.

Šio modelio skardinių čerpių raštas primena švelnias bangas. Čerpės pakopos profiliavimo aukštis 20mm. Lengva danga stipriai neapkrauna ir nepažeidžia viso pastato konstrukcijos.

Kingas Eco Plus - tai skardinių čerpių modelis su mažesniu pakopos profiliavimu (14mm). Dėka lengvos bangos formos puikiai atrodo ant stogo. Kingas 15 - skardinės čerpės su klasikiniu lengvu bangų raštu. Mažas stogo čerpių pakopų profiliavimas užtikrina lengvą montavimą net ir prie sudėtingiausių stogo konstrukcijų.

Naujiena! Estima yra simetriška plokščio stogo skardinė čerpė, kuri buvo sukurta iš medžiagų, garantuojančių kokybę, saugumą ir patogumą. Prieinamos įvairios dangos ir spalvų konfigūracijos.

Naujiena! Šios skardinės čerpės - tai klasikos ir modernumo derinys. Dėka pažangios SPS profiliavimo sistemos kartu su „Pladur® Wrinkle Mat Plus“ technologija, stogo dangai suteikiama rašytinė garantiją iki 60 metų.

bottom of page